Znicz Pruszków - Ruch Chorzów, wynik meczu: 2-0

Dnia 2021-10-23 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Znicza rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Znicz Pruszków i Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: M. Gabrych 34' 1-0 F. Nawrocki 68' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Baran 31' J. Gorski 64' D. Barnowski 84'

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 8' T. Wojtowicz 22' M. Kowalski 81'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

Coraz częściej oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. M. Baran D. Szczepan systematycznie sprawiają kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między drużynami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi II Liga - East oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Znicz Pruszków i Ruch Chorzów oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Znicza.