Mecz Ruch Chorzów kontra Motor Lublin zakończony wynikiem 0-0 na stadionie Stadion Miejski

Ruch Chorzów kontra Motor Lublin, wynik końcowy 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów oraz Motor Lublin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2021-11-26 17:05 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Motor Lublin.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Sikora 90'

Żółte kartki Motor Lublin: Vitinho 35' Vitinho 37' P. Kusinski 72'

Czerwone kartki Motor Lublin: Vitinho 37'

Główny arbiter meczu to M. Korpalski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Bełchatów oraz Lech Poznań II natomiast Motor Lublin z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

W dzisiejszych czasach wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi interesujące poczynania w lidze II Liga - East. Składające się z uzdolnionych zawodników zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi P. Sikora Vitinho systematycznie sprawiają fantastycznym fanom wiele wrażeń. Stale obserwujemy książkowe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Ruch Chorzów oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.