Na obiekcie Stadion GKS-u odbyło się spotkanie Bełchatów - Ruch Chorzów: końcowy wynik 2-1

Dnia 2021-12-05 17:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Bełchatów i Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania między Bełchatów a Ruch Chorzów wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: D. Flaszka 61' 1-0 D. Szczepan 84' 1-1 D. Warnecki 90' 2-1

Żółte kartki Bełchatów:

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Mokrzycki 23' P. Kwasniewski 78' P. Szkatula 81'

Czerwone kartki Bełchatów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Bełchatów stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe i piłkarze jak M. Mokrzycki systematycznie sprawiają wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Systematycznie trafiamy na widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami bywają nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że mecze przynudzają. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Bełchatów oraz Ruch Chorzów z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion GKS-u.