Dnia 2021-12-01 15:00 miało miejsce spotkanie Pogoń Siedlce vs Ruch Chorzów zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2021-12-01 15:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Ruch Chorzów.

Pierwsza połowa meczu między Pogoń Siedlce i Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Górski 74' 1-0 M. Mokrzycki 87' 1-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: R. Majewski 30' M. Piotrowski 52' M. Przybecki 84' M. Piotrowski 86'

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Bedzieszak 67'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce: M. Piotrowski 86'

Główny arbiter spotkania - D. Krumplewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Liczni fani śledzą pasjonujące starcia w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe i zawodnicy jak R. Majewski K. Bedzieszak nieustannie serwują wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko zmagania między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze usypiające. Trafiamy na książkowe gole oraz asysty, bezwzględne faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Pogoń Siedlce i Ruch Chorzów jak ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion ROSRRiT.