Ruch Chorzów vs Lech Poznań II, wynik meczu - 2-2

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów i Lech Poznań II zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-02-27 16:15 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Ruch Chorzów i Lech Poznań II.

Gole strzelali: N. Paclawski 36' 0-1 D. Szczepan 42' 1-1 D. Szczepan 51' 2-1 S. Krivets 87' 2-2

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Chilinski 69' M. Mokrzycki 73' B. Kulejewski 80'

Żółte kartki Lech Poznań II: T. Klups 59' F. Wilak 88'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice natomiast Lech Poznań II zmierzy się z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Hutnik Kraków.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze II Liga - East. Składające się z uzdolnionych zawodników piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak K. Chilinski T. Klups często gwarantują wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. To też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East. Ruch Chorzów i Lech Poznań II i ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.