Dnia 2022-03-05 11:00 odbył się mecz pomiędzy Garbarnia Kraków oraz Ruch Chorzów: 0-2

Garbarnia Kraków kontra Ruch Chorzów wynik 0-2. Dnia 2022-03-05 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Garbarnia Kraków oraz Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Garbarnia Kraków oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 33' 0-1 D. Szczepan 50' 0-2

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 32' J. Banach 75'

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 34' J. Bielecki 35' T. Foszmanczyk 45' K. Chilinski 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków a Ruch Chorzów zmierzy się z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Kalisz.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak M. Bartkow K. Kasolik nierzadko zaserwowały wyśmienitym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieustannie natrafiamy na bezwzględne faule, idealne asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy graczami okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż widowiska nas męczą. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Garbarnia Kraków oraz Ruch Chorzów i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.