Spotkanie pomiędzy Ruch Chorzów oraz Sokół Ostróda na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-04-09 16:00: 3-0

Ruch Chorzów - Sokół Ostróda, wynik 3-0. W dniu 2022-04-09 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Ruch Chorzów a Sokół Ostróda.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Sokół Ostróda wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: P. Stepien 47' 1-0 D. Szczepan 57' 2-0 F. Zagiel 84' 3-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Zuk 49' R. Zubkov 75' D. Szczepan 89'

Żółte kartki Sokół Ostróda: E. Dzieciol 52'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów zmierzy się już z Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca oraz Wisła Puławy natomiast Sokół Ostróda z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce.

Wierni fani śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak P. Zuk E. Dzieciol stale serwują kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Ustawicznie zdarzają się bezlitosne faule, wyjątkowe asysty czy gole gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Ruch Chorzów i Sokół Ostróda z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.