Spotkanie Stal Rzeszów kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 1-2

Stal Rzeszów kontra Ruch Chorzów zakończony wynikiem 1-2. Dnia 2022-04-16 17:45 na stadionie Stadion Stal odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Stal Rzeszów a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu między Stal Rzeszów a Ruch Chorzów wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: D. Szczepan 65' 0-1 K. Kasolik 72' 0-2 K. Sadłocha 82' 1-2

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Danielewicz 55' A. Prokic 76' B. Poczobut 76' D. Michalik 84'

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Sikora 42' L. Janoszka 45' D. Szczepan 75' M. Mokrzycki 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Rzeszów stanie naprzeciw Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce natomiast Ruch Chorzów z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i Znicz Pruszków.

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak K. Danielewicz P. Sikora często zagwarantowały wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy efektowne asysty czy gole, nieprzepisowe faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami z ligi bywają zażarte, rzadko zdarza się, iż są to potyczki nużące. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Stal.