Ruch Chorzów kontra Radunia Stężyca, wynik spotkania: 0-1

Ruch Chorzów kontra Radunia Stężyca wynik spotkania 0-1.

Po pierwszej połowie meczu między Ruch Chorzów a Radunia Stężyca wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-04-23 16:20 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Ruch Chorzów oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: K. Lizakowski 69' 0-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Foszmanczyk 8' L. Janoszka 12' K. Kasolik 61' P. Wyroba 62' T. Wojtowicz 72'

Żółte kartki Radunia Stężyca: K. Lizakowski 30' J. Surdykowski 90'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków oraz Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce.

Fani śledzą starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak T. Foszmanczyk K. Lizakowski częstokroć zaserwowały wspaniałym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Nieustannie trafiamy na ostre faule, wspaniałe asysty oraz bramki, które dodają smaczku całemu widowisku. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami bywają zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż zmagania męczą fana. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich iprzeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Ruch Chorzów i Radunia Stężyca jak ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.