Spotkanie między Ruch Chorzów i Znicz Pruszków zakończone wynikiem 0-0 dnia 2022-05-01 13:30 na obiekcie Stadion Miejski

Ruch Chorzów kontra Znicz Pruszków zakończony wynikiem 0-0. W dniu 2022-05-01 13:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Ruch Chorzów a Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie spotkania między Ruch Chorzów a Znicz Pruszków wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Wyroba 45' R. Szywacz 48' M. Mokrzycki 54' R. Zubkov 59'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Bochenek 9' D. Yukhymovych 23'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter spotkania - P. Kukla. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce.

Coraz częściej kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak P. Wyroba M. Bochenek nieprzerwanie gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Walki między drużynami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Obserwujemy idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskie ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Ruch Chorzów i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.