Dnia 2022-04-27 16:00 na stadionie Stadion MOSiR miał miejsce mecz między Wisła Puławy oraz Ruch Chorzów zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie meczu między Wisła Puławy a Ruch Chorzów wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-04-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Wisła Puławy oraz Ruch Chorzów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisła Puławy: K. Puton 20' E. Drozdowicz 87'

Żółte kartki Ruch Chorzów: R. Zubkov 43' R. Zubkov 58' K. Bak 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Ruch Chorzów: R. Zubkov 58'

Sędzią głównym tego spotkania był K. Paszkiewicz. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Wisła Puławy zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin a Ruch Chorzów zmierzy się z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi fascynujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych obrońców/napastników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak K. Puton R. Zubkov nieustannie gwarantują kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, spektakularne asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż zmagania nas nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Wisła Puławy oraz Ruch Chorzów oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR.