Mecz pomiędzy Chrobry Głogów i Ruch Chorzów zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Stadion GOS dnia 2022-07-23 18:00

Dnia 2022-07-23 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 2 pomiędzy Chrobry Głogów a Ruch Chorzów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Chrobry Głogów oraz Ruch Chorzów zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: T. Wójtowicz 75' 0-1 A. Pląskowski 78' 0-2

Żółte kartki Chrobry Głogów:

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - Ł. Karski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów.

W dzisiejszych czasach wierni fani śledzą bardzo fascynujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak często zaserwowały wyśmienitym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtą kartką, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to zmagania drętwe. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Chrobry Głogów oraz Ruch Chorzów i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion GOS.