Spotkanie Ruch Chorzów kontra SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-07-15 18:30

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów oraz SKRA Częstochowa wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-07-15 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Ruch Chorzów a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: L. Janoszka 20' R. Szywacz 31' D. Szczepan 45' K. Kasolik 68'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: D. Niedbala 70' F. Kozlowski 85' L. Winiarczyk 90' J. Flak 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu - S. Krasny. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie.

Dzisiaj fani z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak L. Janoszka D. Niedbala raz za razem zagwarantowały fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, książkowe bramki czy asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Ruch Chorzów oraz SKRA Częstochowa jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.