Mecz Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice, wynik 2-0

Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice, wynik 2-0. W dniu 2022-07-30 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Ruch Chorzów a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: P. Szur 56' 1-0 K. Michalski 86' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Szur 32' L. Moneta 33' K. Kasolik 52'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 7' W. Hajda 25' H. Tomalski 60' M. Koj 73'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Coraz częściej wielu fanów piłki nożnej śledzi ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak P. Szur T. Wojcinowicz nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele emocji. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to widowiska mało interesujące. Natrafiamy na widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule kończące się czerwoną kartką, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Ruch Chorzów oraz Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.