Ruch Chorzów - Górnik Łęczna, wynik meczu - 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Górnik Łęczna wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-08-11 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 5. Zmierzyły się Ruch Chorzów oraz Górnik Łęczna.

Gole strzelali: K. Kasolik 20' 1-0 E. Kryeziu 81' 1-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 23' J. Piatek 40' F. Nawrocki 84' R. Szywacz 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: K. Turek 68' P. Pierzak 89'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Ruch Chorzów stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Górnik Łęczna z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani z zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców i napastników zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak D. Szczepan K. Turek nieustannie gwarantują wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Często trafiamy na wspaniałe bramki oraz asysty, ostre faule zakończone żółtym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami są niezwykle zażarte, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Ruch Chorzów i Górnik Łęczna jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.