Mecz pomiędzy Ruch Chorzów oraz Chojniczanka Chojnice na obiekcie Stadion Miejski - 1-1

Dnia 2022-08-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Ruch Chorzów a Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów a Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: T. Swedrowski 35' 1-0 T. Wojtowicz P. Tuszynski 90' 1-1 S. Drewniak

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 54' F. Nawrocki 63'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: P. Czajkowski 37' K. Kasperowicz 47'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Chojniczanka Chojnice z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Pogoń Siedlce.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak K. Kasolik P. Czajkowski częstokroć zapewniły pierwszorzędnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że są to potyczki nudne. Bardzo często obserwujemy bezlitosne faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, efektowne sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.