Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, wynik spotkania 2-3

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów wynik to 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-08-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Stal Rzeszów a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: W. Kłos 5' 1-0 Ł. Moneta 34' 1-1 A. Pląskowski 43' 1-2 D. Olejarka 50' 2-2 K. Kasolik 73' 2-3

Żółte kartki Stal Rzeszów: L. Gora 36' A. Prokic 60' B. Poczobut 75'

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny sędzia meczu - D. Krumplewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stal Rzeszów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze.

Liczni fani futbolu śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak L. Gora nieustannie serwują wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zaciekłe, rzadko bywa, iż są to mecze mało interesujące. Trafiamy na wspaniałe asysty i gole, brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.