Ruch Chorzów - Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu - 2-0

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-09-09 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: T. Swędrowski 11' 1-0 K. Michalski 89' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Sadlok 45'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ziolkowski 34' D. Jonczy 65' M. Maslowski 74'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Ruch Chorzów stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Sosnowiec z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

W dzisiejszych czasach fani futbolu z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak M. Sadlok M. Ziolkowski nieprzerwanie zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Nieustannie natrafiamy na bezwzględne faule, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Walki między zawodnikami ligowymi bywają nader zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Ruch Chorzów i Zaglebie Sosnowiec i ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.