Mecz między Ruch Chorzów i Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-10-02 10:40 na obiekcie Stadion Miejski

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Ruch Chorzów a Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-02 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: M. Walski 27' 0-1 K. Kasolik 54' 1-1 P. Sikora T. Foszmanczyk 89' 2-1

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Sadlok 45' J. Piatek 56' L. Janoszka 66' D. Szczepan 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Iskra 13' P. Kapica 69' J. Wrobel 73' E. Maissa Fall 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Warta Poznań.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak M. Sadlok J. Iskra stale sprawiają wyborowym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Wspaniałe walki między piłkarzami z ligi bywają niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że potyczki nas męczą. Regularnie zdarzają się brutalne faule zakończone czerwoną kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Ruch Chorzów oraz Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.