Spotkanie między Ruch Chorzów i Arka Gdynia zakończone wynikiem 2-4 dnia 2022-10-16 10:40 na stadionie Stadion Miejski

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów oraz Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 1-3. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Dnia 2022-10-16 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Ruch Chorzów a Arka Gdynia.

Gole strzelali: D. Szczepan 7' 1-0 K. Czubak 29' 1-1 P. Stolc K. Czubak 43' 1-2 O. Haydary O. Haydary 45' 1-3 C. Aleman T. Swedrowski 90' 2-3 D. Szczepan H. Adamczyk 90' 2-4 S. Milewski

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 36' M. Sadlok 51'

Żółte kartki Arka Gdynia: B. Rymaniak 6' C. Aleman 26' P. Stolc 61'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Arka Gdynia podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak przykładowo D. Szczepan B. Rymaniak raz za razem gwarantują wspaniałym miłośnikom futbolu mnóstwo wrażeń. Wspaniałe zmagania między zawodnikami z ligi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż mecze nas męczą. Bardzo często natrafiamy na książkowe gole oraz asysty, ostre faule dodające niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Ruch Chorzów oraz Arka Gdynia z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.