Mecz Odra Opole kontra Ruch Chorzów zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-10-21 18:30

Pierwsza połowa meczu między Odra Opole i Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2022-10-21 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się Odra Opole oraz Ruch Chorzów.

Gole strzelali: P. Sikora 63' 0-1 M. Klec 77' 1-1

Żółte kartki Odra Opole: M. Makuszewski 28' R. Niziolek 41' M. Spychala 65' J. Szrek 87'

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Swedrowski 73' P. Sikora 74' T. Foszmanczyk 90'

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sylwestrzak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Odra Opole zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza a Ruch Chorzów podejmie GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Dzisiaj wierni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak M. Makuszewski T. Swedrowski systematycznie serwują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami są nader zagorzałe, nie często bywa, że są to mecze nużące. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul, wyśmienite bramki oraz asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Odra Opole i Ruch Chorzów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.