Mecz Ruch Chorzów - GKS Katowice zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-10-29 15:30

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a GKS Katowice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-10-29 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Pląskowski 69' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Michalski 65' M. Sadlok 67'

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 26' B. Jaroszek 38' O. Repka 69' O. Repka 90'

Czerwone kartki GKS Katowice: O. Repka 90'

Główny arbiter spotkania - P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Wielu fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi fascynujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. K. Michalski G. Rogala nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne faule zakończone żółtym kartonikiem, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, że widowiska nudzą kibica. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Ruch Chorzów i GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.