Mecz między Tychy 71 i Ruch Chorzów na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-11-05 16:30 - wynik końcowy 2-2

Dnia 2022-11-05 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Tychy 71 a Ruch Chorzów.

Pierwsza część spotkania między Tychy 71 oraz Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: D. Rumin 16' 1-0 T. Swędrowski 40' 1-1 A. Pląskowski 45' 1-2 D. Rumin 47' 2-2

Żółte kartki Tychy 71: M. Manka 26' P. Buchta 72' D. Rumin 77'

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 88' R. Szywacz 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Tychy 71 stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice.

Liczna grupa fanów śledzi bardzo ciekawe starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak M. Manka D. Szczepan częstokroć zaserwowały swoim wiernym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite gole czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między graczami zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa, że mecze męczą. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Tychy 71 oraz Ruch Chorzów z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.