Spotkanie pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Ruch Chorzów dnia 2022-11-12 19:00 na stadionie Stadion GKS-u: 1-1

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-11-12 19:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 18 pomiędzy SKRA Częstochowa a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: A. Olejnik 45' 1-0 J. Flak D. Szczepan 90' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: J. Flak 31' S. Szymanski 61' R. Brusilo 85' S. Szymanski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 15' P. Szur 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 90'

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów fani śledzą bardzo fascynujące starcia ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. J. Flak K. Kasolik często zapewniają wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Bardzo często trafiamy na nieprzepisowe faule, niezwykłe bramki i asysty, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się jednoznacznie, iż spotkania nas nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. SKRA Częstochowa i Ruch Chorzów oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion GKS-u.