Spotkanie Puszcza Niepołomice vs Ruch Chorzów zakończone wynikiem 0-1 dnia 2023-02-17 19:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Ruch Chorzów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-02-17 19:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: Ł. Janoszka 90' 0-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Sadlok 21' J. Sedlak 24' P. Szur 27'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia spotkania to W. Myć. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza natomiast Ruch Chorzów z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Chojniczanka Chojnice.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak J. Serafin M. Sadlok stale gwarantują wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami są nader zajadłe, nie często okazuje się, że są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, spektakularne bramki czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Ruch Chorzów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.