Spotkanie Nieciecza - Ruch Chorzów dnia 2023-03-31 18:30 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica: 2-1

Po pierwszej połowie meczu między Nieciecza oraz Ruch Chorzów wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-03-31 18:30 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz ligi I Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Ruch Chorzów.

Gole strzelali: K. Karasek 11' 1-0 A. Radwański 60' 2-0 T. Foszmańczyk 69' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 21' M. Mesanovic 29' A. Kadlec 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: S. Kobusinski 36' T. Swedrowski 76'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia meczu to T. Kwiatkowski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Nieciecza stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Ruch Chorzów podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak K. Karasek S. Kobusinski raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele niesamowitych emocji. Obserwujemy ostre faule, wyśmienite bramki i asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że są to mecze nie warte uwagi. Warto więc przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Nieciecza oraz Ruch Chorzów jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.