Ruch Chorzów kontra Wigry Suwałki, wynik meczu 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Ruch Chorzów oraz Wigry Suwałki wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-09-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Wigry Suwałki.

Gole strzelali: F. Żagiel 90' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Mokrzycki 56' F. Nawrocki 75' T. Wojtowicz 78' 90'

Żółte kartki Wigry Suwałki: P. Mularczyk 8'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca natomiast Wigry Suwałki z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi interesujące potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak M. Mokrzycki P. Mularczyk częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Stale natrafiamy na wspaniałe bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Ruch Chorzów oraz Wigry Suwałki jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.