Kalisz kontra Ruch Chorzów, wynik spotkania 1-2

Dnia 2021-09-11 16:00 na stadionie Stadion OSRiR odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Kalisz a Ruch Chorzów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Kalisz i Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: Ł. Janoszka 33' 0-1 B. Putno 67' 1-1 T. Foszmańczyk 70' 1-2

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 30' M. Maczynski 49'

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Mokrzycki 46'

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Kalisz zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Hutnik Kraków a Ruch Chorzów z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów.

Dzisiaj liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak M. Gawlik M. Mokrzycki częstokroć zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na przepiękne bramki czy asysty, brutalne faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, rzadko zdarza się, że mecze nudzą fana. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Kalisz i Ruch Chorzów i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion OSRiR.