Górnik Łęczna vs Ruch Chorzów, wynik spotkania 1-1

Górnik Łęczna vs Ruch Chorzów zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2023-03-05 11:40 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Ruch Chorzów.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Górnik Łęczna a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: K. Podlinski 21' 1-0 S. Krykun S. Kobusinski 61' 1-1 D. Szczepan

Żółte kartki Górnik Łęczna:

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 14' P. Baranowski 44' R. Szywacz 81'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter spotkania - . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Odra Opole a Ruch Chorzów podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Kibice śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników i obrońców drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. D. Szczepan nieustannie serwują wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się, iż są to spotkania nie warte uwagi. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga. Górnik Łęczna i Ruch Chorzów jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Górnik.