Spotkanie między Sokół Ostróda i Ruch Chorzów dnia 2021-09-25 14:00 - wynik końcowy 1-3

Dnia 2021-09-25 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Sokoła Ostróda rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Sokół Ostróda i Ruch Chorzów.

Pierwsza połowa spotkania między Sokół Ostróda a Ruch Chorzów zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 44' 0-1 T. Foszmanczyk 48' 0-2 L. Janoszka 69' 0-3 E. Slupski 75' 1-3

Żółte kartki Sokół Ostróda:

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Neugebauer 35' D. Kowalczyk 47'

Czerwone kartki Sokół Ostróda:

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Sokół Ostróda zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków a Ruch Chorzów zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Wisła Puławy.

Dzisiaj wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi T. Neugebauer nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między drużynami okazują się bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to mecze statyczne. Nieustannie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, idealne gole oraz asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Sokół Ostróda i Ruch Chorzów z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Sokoła Ostróda.