Spotkanie między Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II dnia 2021-11-06 17:00 na obiekcie Stadion Miejski - końcowy wynik 5-2

Ruch Chorzów kontra Śląsk Wrocław II zakończony wynikiem 5-2.

Pierwsza połowa spotkania między Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

W dniu 2021-11-06 17:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Ruch Chorzów a Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: T. Foszmańczyk 11' 1-0 B. Kulejewski 32' 2-0 D. Szczepan 51' 3-0 S. Bergier 55' 3-1 T. Foszmańczyk 61' 4-1 Ł. Janoszka 79' 5-1 S. Bergier 81' 5-2

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Mokrzycki 28' M. Kowalski 44' K. Bedzieszak 54' B. Kulejewski 85'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin a Śląsk Wrocław II podejmie Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice śledzą interesujące poczynania ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo M. Mokrzycki systematycznie zapewniają wyśmienitym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami bywają zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż są to spotkania mało interesujące. Wielokrotnie zdarzają się wyśmienite bramki czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East. Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.