Spotkanie Ruch Chorzów vs Olimpia Elbląg, wynik końcowy 1-0

Ruch Chorzów vs Olimpia Elbląg 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Ruch Chorzów i Olimpia Elbląg zakończyła się . Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-10-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Ruch Chorzów a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 79' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 74'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Kalisz.

Wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak K. Krasa nieraz zapewniły fantastycznym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Zmagania między zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, nie często bywa, że są to spotkania nużące. Wielokrotnie zdarzają się ostre faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, wyjątkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Ruch Chorzów i Olimpia Elbląg i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.