Mecz Ruch Chorzów - Stal Rzeszów, wynik 0-0

W dniu 2021-10-03 12:45:00 +0000 +0000 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Ruch Chorzów a Stal Rzeszów.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Ruch Chorzów i Stal Rzeszów zakończyła się wynikiem . Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Ruch Chorzów: D. Szczepan 39' K. Bedzieszak 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Wrona 24' P. Glowacki 32'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stal Rzeszów podejmie Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak D. Szczepan K. Wrona nieustannie gwarantują swoim stałym miłośnikom wiele emocji. Ustawicznie obserwujemy spektakularne asysty czy gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to spotkania drętwe. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich,śledzić widowiska sportowe ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Ruch Chorzów i Stal Rzeszów i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.