Ruch Chorzów vs Wisla Krakow, wynik spotkania - 2-0

Dnia 2023-04-22 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Ruch Chorzów oraz Wisla Krakow wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Feliks 31' 1-0 Ł. Moneta 70' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: T. Wojtowicz 44' P. Sikora 72'

Żółte kartki Wisla Krakow: Miki 44' I. Lasicki 63' Sergio Benito 83'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia meczu to B. Frankowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia natomiast Wisla Krakow zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Oddani fani z entuzjazmem śledzą poczynania w lidze I Liga. Liczące się drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak T. Wojtowicz Miki systematycznie zapewniają pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Nieustannie zdarzają się brutalne faule, przepiękne asysty czy bramki gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to widowiska drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Ruch Chorzów oraz Wisla Krakow z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.