Mecz Ruch Chorzów - Chrobry Głogów dnia 2023-02-11 16:30 na stadionie Stadion Miejski - 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Ruch Chorzów i Chrobry Głogów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-11 16:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się Ruch Chorzów oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: T. Foszmanczyk 90' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: R. Szywacz 25' K. Kasolik 31'

Żółte kartki Chrobry Głogów: K. Wojtyra 19' A. Bogusz 53' P. Mucha 72' K. Dybowski 72'

Czerwone kartki Chrobry Głogów: M. Bougaidis 81'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Górnik Łęczna a Chrobry Głogów zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Bardzo często oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi R. Szywacz K. Wojtyra często gwarantują fantastycznym sympatykom mnóstwo wrażeń. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe walki między graczami ligowymi okazują się nader bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, że są to potyczki nużące. Zachęcamy każdego fana, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Ruch Chorzów i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.

Zajrzyj na tą stronę i przeczytaj artykuł o ulubionych sportach Polaków!