Ruch Chorzów vs Resovia Rzeszów, wynik spotkania 1-3

Ruch Chorzów vs Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 1-3.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2023-05-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: M. Sadlok 2' 1-0 R. Bąk 14' 1-1 M. Mróz 62' 1-2 M. Mróz 66' 1-3

Żółte kartki Ruch Chorzów: K. Kasolik 29'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Kanach 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter spotkania - P. Urban. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Resovia Rzeszów podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi K. Kasolik R. Kanach nieraz zagwarantowały wyśmienitym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, iż mecze nudzą kibica. Zdarzają się bezlitosne faule, widowiskowe asysty i gole dodające niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Ruch Chorzów oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.