Dnia 2023-04-30 10:40 miał miejsce mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Ruch Chorzów zakończony wynikiem 0-1

Sandecja Nowy Sącz kontra Ruch Chorzów 0-1. Dnia 2023-04-30 10:40 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz oraz Ruch Chorzów wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: D. Szczepan 38' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Toporkiewicz 20' D. Szufryn 40' B. Kasprzak 74'

Żółte kartki Ruch Chorzów: S. Kobusinski 24' P. Sikora 58' J. Witek 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które startują w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak K. Toporkiewicz S. Kobusinski nieustannie gwarantują wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko walki między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska nudne. Trafiamy na ostre faule kończące się bardzo często żółtą kartką, spektakularne bramki oraz asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Sandecja Nowy Sącz oraz Ruch Chorzów oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.