Dnia 2023-05-13 15:30 miał miejsce mecz Arka Gdynia vs Ruch Chorzów: 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arka Gdynia a Ruch Chorzów zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-05-13 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Arka Gdynia i Ruch Chorzów.

Gole strzelali: T. Wojtowicz 7' 0-1 M. Sadlok D. Szczepan 44' 0-2 K. Michalski

Żółte kartki Arka Gdynia: D. Gojny 37'

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Sikora 61'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arka Gdynia stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza natomiast Ruch Chorzów z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak D. Gojny P. Sikora często sprawiają wyśmienitym fanom wiele przeżyć. Natrafiamy na efektowne asysty i gole, brutalne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy każdego z fanów, aby oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Arka Gdynia oraz Ruch Chorzów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.