Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, wynik meczu: 2-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Puszcza Niepołomice a Ruch Chorzów wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2023-09-30 15:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: Ł. Sołowiej 35' 1-0 R. Yakuba Ł. Sołowiej 45' 2-0 T. Swędrowski 66' 2-1 M. Feliks 90' 2-2 T. Swędrowski

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Jakub Serafin 87'

Żółte kartki Ruch Chorzów: Tomás Podstawski 2' Tomasz Swędrowski 58'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był Karol Arys, Polska. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Korona Kielce a Ruch Chorzów z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Slask Wroclaw.

Bardzo często oddani fani śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze jak Jakub Serafin Tomás Podstawski nieraz zaserwowały fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Trafiamy na wyjątkowe bramki oraz asysty, nieczyste faule dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że potyczki nas nudzą. Dlatego więc warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Puszcza Niepołomice oraz Ruch Chorzów oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.