Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, wynik meczu 3-5

Ruch Chorzów - Raków Częstochowa, wynik 3-5.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów oraz Raków Częstochowa wynik to 1-3. Końcowy wynik meczu to 3-5.

Dnia 2023-09-24 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się Ruch Chorzów i Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Tomasz Wojtowicz 7' 1-0 Dawid Drachal 20' 1-1 Dawid Drachal 28' 1-2 Dawid Drachal 42' 1-3 Srđan Plavšić 68' 1-4 Ben Lederman Daniel Szczepan 80' 2-4 Vladyslav Kocherhin 87' 2-5 Marcin Cebula

Żółte kartki Ruch Chorzów: Tomás Podstawski 60'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bartosz Nowak 61' Giannis Papanikolaou 78'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia meczu - Jaroslaw Przybyl, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Legia Warszawa II, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Pogon Szczecin natomiast Raków Częstochowa z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Sturm Graz.

Fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Tomás Podstawski Bartosz Nowak raz za razem zaserwowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że zmagania nie są warte uwagi. Trafiamy na wyśmienite gole czy asysty, bezlitosne faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Ruch Chorzów oraz Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.