Spotkanie pomiędzy Hutnik Kraków oraz Ruch Chorzów na stadionie Stadion Suche Stawy dnia 2021-11-14 12:00: 2-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Hutnik Kraków oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2021-11-14 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 17 pomiędzy Hutnik Kraków a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: L. Kedziora 13' 1-0 K. Swiatek 70' 2-0

Żółte kartki Hutnik Kraków: D. Hoyo-Kowalski 10' D. Zawadzki 24'

Żółte kartki Ruch Chorzów: B. Kulejewski 57' F. Zagiel 84'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Hutnik Kraków zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Pogoń Siedlce natomiast Ruch Chorzów z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Bełchatów.

Liczni fani futbolu śledzą poczynania ligi II Liga - East. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak D. Hoyo-Kowalski B. Kulejewski niejednokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Natrafiamy na nieczyste faule, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zajadłe, nie często okazuje się koniec końców, iż widowiska nie są warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Hutnik Kraków oraz Ruch Chorzów z ligi II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Suche Stawy.