Mecz pomiędzy Ruch Chorzów oraz ŁKS Łódź dnia 2023-03-19 13:45 na obiekcie Stadion Miejski: wynik końcowy 3-3

Ruch Chorzów kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 3-3.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 2-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-3.

W dniu 2023-03-19 13:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Ruch Chorzów a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 26' 0-1 R. Pirulo T. Wojtowicz 30' 1-1 K. Kasolik D. Szczepan 37' 2-1 S. Kobusinski M. Dabrowski 45' 2-2 M. Mokrzycki M. Sadlok 81' 2-3 T. Foszmanczyk 90' 3-3

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Baranowski 9' K. Kasolik 59' D. Szczepan 65'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Mokrzycki 45'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Nieciecza.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze jak P. Baranowski M. Mokrzycki raz za razem zaserwowały wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, rzadko bywa, iż widowiska nudzą. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, niezwykłe bramki oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga. Ruch Chorzów i ŁKS Łódź oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.