Mecz Ruch Chorzów - Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik końcowy 4-1

Ruch Chorzów - Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik 4-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów oraz Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Dnia 2022-03-12 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów oraz Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: J. Apolinarski 10' 0-1 M. Mokrzycki 45' 1-1 Ł. Janoszka 53' 2-1 D. Szczepan 76' 3-1 D. Szczepan 79' 4-1

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Lisowski 24' J. Kolaczek 63'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Główny sędzia spotkania to S. Lizak. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Ruch Chorzów stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak M. Lisowski często zapewniły własnym wiernym sympatykom wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż mecze męczą. Zdarzają się bezlitosne faule, książkowe asysty i bramki zapewniające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East. Ruch Chorzów oraz Pogoń Grod. Mazowiecki i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.