Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-04-03 13:00 miał miejsce mecz Wigry Suwałki kontra Ruch Chorzów: 0-2

Wigry Suwałki kontra Ruch Chorzów, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-04-03 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Wigry Suwałki i Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wigry Suwałki oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: P. Stepien 9' 0-1 T. Foszmanczyk 47' 0-2

Żółte kartki Wigry Suwałki: M. Labojko 4' K. Michalski 73'

Żółte kartki Ruch Chorzów: F. Nawrocki 53' L. Janoszka 90'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Wigry Suwałki stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce natomiast Ruch Chorzów z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak między innymi M. Labojko F. Nawrocki często zaserwowały wspaniałym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są nieustępliwe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż potyczki męczą fana. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Wigry Suwałki oraz Ruch Chorzów z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.