Spotkanie Gornik Zabrze - Ruch Chorzów zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla dnia 2023-09-15 18:30

Gornik Zabrze - Ruch Chorzów wynik 1-0. W dniu 2023-09-15 18:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Gornik Zabrze a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Gornik Zabrze oraz Ruch Chorzów wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Ł. Podolski 51' 1-0 S. Musiolik

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 49' Konstantinos Triantafyllopoulos 54' Daisuke Yokota 66'

Żółte kartki Ruch Chorzów: Tomasz Wójtowicz 48' Mateusz Bartolewski 48' Daniel Szczepan 55' Patryk Sikora 64'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia meczu to Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Gornik Zabrze zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa II oraz Puszcza Niepołomice.

Kibice śledzą ekscytujące poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Erik Janža Tomasz Wójtowicz raz za razem zapewniają wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania mało interesujące. Bardzo często natrafiamy na nieczyste faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa. Gornik Zabrze oraz Ruch Chorzów i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.