Zaglebie Sosnowiec vs Ruch Chorzów, wynik meczu - 2-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-04-15 15:30 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec oraz Ruch Chorzów.

Gole strzelali: W. Szumilas 78' 1-0 M. Banaszewski 87' 2-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: P. Bryla 34' S. Sobczak 50' M. Ziemann 84'

Żółte kartki Ruch Chorzów: J. Sedlak 3' T. Foszmanczyk 21' M. Sadlok 42' S. Kobusinski 85'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

Bardzo często oddani kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak P. Bryla J. Sedlak wielokrotnie zaserwowały wyśmienitym miłośnikom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy graczami są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze statyczne. Trafiamy na nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, przeglądać widowiska sportowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Ruch Chorzów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.