Mecz Ruch Chorzów - Wisła Puławy, wynik 2-4

Ruch Chorzów - Wisła Puławy 2-4. Dnia 2021-10-16 15:15 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Ruch Chorzów a Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Wisła Puławy wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Gole strzelali: D. Banach 29' 0-1 E. Drozdowicz 35' 0-2 D. Szczepan 62' 1-2

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Mokrzycki 28' D. Kowalczyk 54' T. Foszmanczyk 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Wiech 54' L. Kuban 70' D. Banach 71'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Śląsk Wrocław II natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Pogoń Siedlce.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy jak M. Mokrzycki L. Wiech częstokroć zagwarantowały wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy graczami okazują się zagorzałe, rzadko okazuje się, że są to potyczki nudne. Obserwujemy książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich iśledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Ruch Chorzów i Wisła Puławy w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.