Mecz Radunia Stężyca - Ruch Chorzów, wynik 1-2

W dniu 2021-10-10 13:00 na obiekcie sportowym Gminny Stadion Sportowy odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Radunia Stężyca a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania między Radunia Stężyca a Ruch Chorzów wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 38' 0-1 P. Szkatula 49' 0-2 S. Deja 88' 1-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 4' D. Bashlay 55' M. Miller 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Szkatula 24'

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 55'

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Radunia Stężyca stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce a Ruch Chorzów z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Olimpia Elbląg.

Fani futbolu śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak D. Bashlay P. Szkatula nieraz zaserwowały kapitalnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między graczami bywają zagorzałe, nie często bywa jednoznacznie, iż mecze nie są warte uwagi. Stale natrafiamy na brutalne faule kończące się żółtym kartonikiem, przepiękne bramki oraz asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać mecze futbolowe ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Radunia Stężyca i Ruch Chorzów z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.