Ruch Chorzów kontra Jagiellonia, wynik spotkania 0-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Ruch Chorzów oraz Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-08-19 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Jagiellonia.

Gole strzelali: Nené 84' 0-1 B. Wdowik

Żółte kartki Ruch Chorzów: Dominik Steczyk 28' Przemysław Szur 59' Mateusz Bartolewski 66' Tomasz Wójtowicz 88' Michal Feliks 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Jarosław Kubicki 25' Wojciech Łaski 78' Tomasz Kupisz 90'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania to Tomasz Musial, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Radomiak Radom.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Dominik Steczyk Jarosław Kubicki częstokroć zapewniły pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami są nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, iż są to zmagania drętwe. Natrafiamy na spektakularne gole i asysty, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Ruch Chorzów oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.