Spotkanie Warta Poznań vs Ruch Chorzów zakończone wynikiem 2-2 dnia 2023-08-14 17:00

W dniu 2023-08-14 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Grodzisku Wielkopolskim odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Warta Poznań a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Warta Poznań oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: M. Żurawski 16' 1-0 S. Savić T. Swędrowski 21' 1-1 K. Szmyt 45' 2-1 M. Feliks 86' 2-2 M. Bartolewski

Żółte kartki Warta Poznań: Stefan Savić 23' Jakub Kiełb 46' Maciej Żurawski 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: Maciej Sadlok 50' Tomasz Foszmańczyk 80'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania - Patryk Gryckiewicz, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Warta Poznań stawi czoła Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Lech Poznan natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze.

W dzisiejszych czasach fani śledzą pasjonujące starcia ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. Stefan Savić Maciej Sadlok systematycznie zapewniają wspaniałym miłośnikom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to mecze nużące. Regularnie natrafiamy na nieprzepisowe faule, widowiskowe asysty czy gole, które dodają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Warta Poznań oraz Ruch Chorzów oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski w Grodzisku Wielkopolskim.